Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

 

Japonská manikúra- odstráni problém lámavých, slabých a ryhovaných nechtov.

Japonská manikúra pomáha proti štiepeniu a lámaniu nechtov

      Japonská manikúra je vhodná pre dámy ale aj pánov, ktorí chcú svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku.

Pri nedostatku vitamínov a pri chorobe je náš organizmus oslabený, čo sa často prejavuje aj na nechtoch. Dochádza ku krehkosti, dehydratácii, stenšeniu a sužuje nás štiepenie nechtov, lámanie nechtov alebo ich ryhovatosť. Nie je to len zdravotný, ale i estetický problém. Lámanie a štiepenie nechtov nedovoľuje ,aby nechty narástli do väčšej dĺžky, čo je problémom mnohých dám.

       Japonská manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch tzv. glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodeniu udržiavaním lipidov v nechtoch. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky. 

      Japonská manikúra začína skrátením nechtov na požadovanú dĺžku, zatlačením nechtovej kožičky a obrúsením nechtovej platničky špeciálnym pilníkom, ktorý necht vyhladí veľmi šetrným spôsobom. Následne sa aplikuje polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, dôležité pre metabolizmus nechtového lôžka. Pasta sa vtlačí do nechtu a zostáva v ňom až pokiaľ necht neodrastie. O krásu nechtu sa postará leštiaci prášok, ktorý dodá lesk a elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glyceríny, pantheol a lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie.

      Po prvom kroku japonskej manikúry sú nechty vyživené, druhý krok im však dodá nádherný lesk, a to všetko bez použitia laku na nechty. Postup stačí zopakovať po 4 týždňoch. Pokiaľ štiepenie a lámanie nechtov neustúpi, odporúčame regeneračnú kúru 5 sedení v rozmedzí 3 týždňov.

       Po aplikácii japonskej manikúry je necht nielen na pohľad krajší, ale aj dlhodobo vyživený. Japonská manikúra výrazne prispieva k zlepšeniu elasticity nechtov. Nechty sa už nemusia lakovať a sú krásne lesklé.

Doporučujeme pre dámy a pánov, ktorí si potrpia na krásne zdravé nechty, ktoré sú im ozdobou.

TOPlist